Strona główna - Przedszkole nr 7

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • REKRUTACJA dzieci zakwalifikowane potwierdzenie woli

  WYNIKI REKRUTACJI POTWIERDZENIE WOLI - DEKLARACJA

 • REKRUTACJA 2022

  Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023 dla dzieci nowych odbywać się będzie w terminie od 7 marca /godz. 12.00/ do 18 marca 2022 r. /godz. 16.00/.

  W tym terminie należy wypełnić wniosek elektronicznie na stronie https://naborp-kandydat.edu.gdansk.pl/gdansk lub ręcznie w formie papierowej. Po wypełnieniu wniosku na stronie lub w formie papierowej należy dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru wydrukowany wniosek wraz z wymaganymi załącznikami. Dopuszcza się przesłanie wniosku w formie skanu na adres sekretariat@p7.edu.gdansk.pl

  W placówce będzie funkcjonować wrzutnia na dokumenty dostępna w pierwszym małym holu przedszkola. Wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi zaznaczone kryteria należy dostarczyć w kopercie. Informacje dla zainteresowanych naborem udzielane są telefonicznie. Aktualnie w związku z sytuacją epidemiczną nie ma możliwości wizytowania placówki. Zachęcam do zapoznania się z naszym profilem na facebooku i stroną internetową.

  Przed przystąpieniem do naboru należy zapoznać się z zasadami rekrutacji - dostępnymi w załączeniu do informacji.  Dokumenty rekrutacyjne - wniosek i oświadczenia do wniosku dostępne w zakładce rekrutacja.     

 • Informacje i dokumenty dotyczące uruchomienia placówki od 1 września 2021 r.

  Drodzy Rodzice

  Przekazuję państwu dokumenty z którymi należy się zapoznać. Proszę o wnikliwą analizę załączonych procedur i wytycznych, gdyż jesteście Państwo zobowiązani do podpisania oświadczenia o znajomości tych zasad. Wymienione procedury obowiązują od 1 września i zostały zmienione w stosunku do aktualnie obowiązujących.

  Godziny pobytu dzieci w poszczególnych grupach nie powinny wykraczać poza ustalony zakres czasowy, grupy nie powinny łączyć się. Godziny mogą ulec zmianie w kolejnym miesiącu. Proszę wziąć również pod uwagę, że placówka nie będzie wyglądała tak, jak przed epidemią - ograniczyliśmy znacznie ilość zabawek, usunęliśmy przedmioty niemożliwe do dezynfekcji m.in wykładziny, plac zabaw będzie podzielony na sektory, nie zostaniecie wpuszczeni do szatni placówki, nauczyciele i pracownicy obsługi będą korzystać ze środków ochrony indywidualnej w wielu sytuacjach dnia codziennego.

  Pierwszego dnia należy dostarczyć wypełnione załączniki nr 1, 2 i 3 do Procedury bezpieczeństwa. Dzieci proszę przyprowadzić do godziny 8.30, po tej godzinie z uwagi na reżim sanitarny i wykonywanie innych obowiązków przez pracowników placówki dzieci nie będą przyjmowane.

  Procedury w załączeniu /należy kliknąć na tytuł artykułu/

  Pozdrawiam

  Anna Niklas

  dyrektor Przedszkola Nr 7

   

 • Ubezpieczenie dzieci NNW

  Zachęcamy do skorzystania z możliwości ubezpieczenia dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków. Prezentowana oferta jest jedną z ofert z których możecie Państwo skorzystać. Na rynku ubezpieczeniowym jest wiele propozycji również w formie online, które można dopasować do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Ubezpieczenie które jest proponowane obejmuje okres od 01.09.2021 do 31.08.2022 - składka jest jednorazowa.

  Szczególowe informacje w załączeniu - po wejściu w tytuł artykułu.

   

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

sierpień 2022

Serdecznie zapraszamy na zebranie rodziców dzieci nowo przyjętych (3- i 5-latków) dnia 29.06.22 (środa) o godzinie 16.00. Z uwagi na nadal obowiązujący nas reżim sanitarny prosimy, aby dziecko reprezentował jeden opiekun. Obecność dzieci na zebraniu nie jest możliwa. Prosimy o zabranie ze sobą długopisu i zachowanie dystansu na terenie placówki.
Zapraszamy

powrót do góry