Strona główna - Przedszkole nr 7

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • REKRUTACJA dzieci zakwalifikowane potwierdzenie woli

  WYNIKI REKRUTACJI POTWIERDZENIE WOLI - DEKLARACJA

 • Zapraszamy na nasz profil

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i polubienia profilu naszego przedszkola na Facebooku. Znajdziecie tam Państwo bieżące relacje a także poznacie nasze przedszkolne działania :) 

 • REKRUTACJA 2024

  Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 dla dzieci nowych odbywać się będzie w terminie od 1 marca /godz. 12.00/ do 15 marca 2024 r. /godz. 16.00/.

  W tym terminie należy wypełnić wniosek elektronicznie na stronie https://naborp-kandydat.edu.gdansk.pl/gdansk . Po wypełnieniu wniosku na stronie należy wydrukowany wniosek dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru wraz z wymaganymi załącznikami. Dopuszcza się przesłanie wniosku w formie skanu na adres sekretariat@p7.edu.gdansk.pl lub przekazanie go w formie elektronicznej po załączeniu dokumentów i podpisaniu w systemie naborowym.

  W placówce będzie funkcjonować wrzutnia na dokumenty dostępna w pierwszym małym holu przedszkola. Wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi zaznaczone kryteria należy dostarczyć w kopercie. Informacje dla zainteresowanych naborem udzielane są telefonicznie. Zachęcam do zapoznania się z naszym profilem na facebooku i stroną internetową.

  Przed przystąpieniem do naboru należy zapoznać się z zasadami rekrutacji - dostępnymi w załączeniu do informacji.  Dokumenty rekrutacyjne - wniosek i oświadczenia do wniosku dostępne będą w zakładce rekrutacja od dnia 01.03.2024 r.     

 • Przetwarzanie danych obowiązek informacyjny

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY – DZIECKO I RODZIC/OPIEKUN

  logowanie.png

  Kalendarz wydarzeń.

  czerwiec 2024

  Slajdy

  powrót do góry